Dzisiaj dzięki pewnemu internaucie (bardzo dziękuję!), który zapytał mnie o ceny internetu w sieci Lebara odkryłem że Lebara w Polsce się zesr…

Starter sieci Lebara zamówiłem przed wyjazdem na Bornholm jakoś wiosną tego roku. Korzystałem tam z internetu za 19 gr za MB. Była to rewelacyjna oferta – pisałem o tym tutaj.

Screenshot_2014-12-27-21-04-49

Jeszcze na początku listopada, kiedy jechałem na Węgry korzystałem z internetu w roamingu w Europie za 19 gr za MB. Tyle samo kosztowała minuta połączenia wychodzącego i przychodzącego oraz sms-y w roamingu.

Pod koniec listopada nie informując nikogo, Lebara podwyższyła ceny o niemal 400%. 1 MB w roamingu kosztuje teraz 1,02 zł, minuta połączenia wychodzącego 97 groszy, przychodzącego 25 groszy a za sms-a winszują sobie 30 groszy…

W dodatku na facebookowym profilu tej sieci znalazłem info w komentarzach użytkowników, że Lebara Polska z dniem 1 kwietnia zwija żagle z Polski. Podobno rozsyłali sms-y tej treści do  użytkowników „zachęcając” do wykorzystania środków do końca marca, bo zwracać wpłaconych nielzia. Piszę podobno, bo ja takowego sms-a nie otrzymałem stąd większe jeszcze moje zdziwienie.

Na koncie mam ok 60 zł bez szans na ich zwrot.

Tak więc pięknie było ale się skończyło. Sieć Lebara żegna się z klientami bez klasy rąbiąc ich na kasę przy okazji. Znowu trzeba szukać oferty na tani internet w roamingu.

9 komentarzy

 1. endrju

  wybieram tylko pewnych dostawcow internetu takich jak netia, nie ufam takim którzy są na rynku krótko.

  Odpowiedz
  • vadim

   Wspaniale, ale co ta prymitywna reklama owej sieci STACJONARNEJ wnosi do tematu internetu mobilnego, i to w dodatku TANIEGO internetu mobilnego w ROAMINGU ? Szanowny Pani chcesz Pan spamować spamuj z sensem.
   Pozdrawiam
   Vadim

   Odpowiedz
  • vadim

   Panie Kornecki chcesz Pan spamować to spamuj chłopie z sensem. Co ma jakaś badziewna Netia do internetu mobilnego w roamingu Europie ??? Nie dość że spam to prymitywny.

   Odpowiedz

Komentarze