Obrodziło!

Dwa dni temu pojawił się nowy film na Gunpoint.TV a dzisiaj mamy świeżynkę na Strzelnica.TV.

Red. Kwiatkowski postanowił przetestować jak trzymają się magazynki w ładownicach najróżniejszych producentów, zarówno tych markowych jak i chińskich wynalazków za 3 dolary (z wysyłką) z ebaya.

Jak wiadomo najlepiej taki test przeprowadzić w warunkach polowych, dając ładownice prawdziwemu „specjalsowi” i przegonić go po jakichś mokradłach. Prawdziwy taktyczny brodaty operator sprzętu strzelającego biega, skacze, lata, pływa, robi salta, wywala kopniakiem drzwi by wejść na kwadrat prze z okno, więc doskonale sprawdzi przy okazji czy magazynek nie wylata.

Niestety pojawił się problem, wszyscy specjalsi mieli akurat wolne, a odcinek trzeba było nakręcić, tym bardziej, że konkurencja nie śpi i dwa dni wcześniej testowała belgijskiego brzydala.

Na szczęście red. Kwiatkowski obraca się na co dzień w wielkim świecie showbiznesu i doskonale wie gdzie uderzyć po pomoc.

strzelnica 3

Nie ujawniając treści filmu który koniecznie trzeba zobaczyć napiszę tylko w skrócie:

Zamiast brodatego specjalasa – jest Vice Miss Polonia 2009 Agata Biernat, a zamiast przedzierania się przez dżunglę  – jest taniec na rurze, są też i ładownice oczywiście.

Połączenie tego wszystkiego spowodowało , że nawet operator kamery nie wytrzymał napięcia, zapomniał o kontroli ekspozycji i tu i ówdzie przejarał materiał. W tych okolicznościach można mu to jednak wybaczyć…

Tak wygląda praca marzeń. Najważniejsze, to zadbać o szczegóły i przyjrzeć się wszystkiemu z bliska, z bardzo bliska...

Tak wygląda praca marzeń. Najważniejsze, to zadbać o szczegóły i przyjrzeć się wszystkiemu z bliska, z bardzo bliska… fot. Strzelnica.tv

Tak więc tradycyjnie – enjoy:

Komentarze