Sopot launches bike sharing project, Poland

Planowany na połowę marca start roweru miejskiego w Sopocie został przełożony na „początek” kwietnia.

Umowa z miastem Sopot przewidywała jego uruchomienie już w marcu. Firma Nextbike będąca operatorem systemu tłumaczy na swoim fanpagu na facebooku , że potrzebuje czasu ze względów technicznych. Podobno wprowadzają nowe udogodnienia dla rowerzystów.

Sopot launches bike sharing project, Poland

Komunikat Nextbike:

„Już za kilkanaście dni, na początek kwietnia, planujemy start kolejnego sezonu Roweru Trójmiejskiego. W zeszłym roku dla rowerzystów z Trójmiasta przygotowaliśmy specjalną promocję na start systemu. Pierwsze minuty każdego wypożyczenia były darmowe, a sam cennik – niezwykle atrakcyjny. Poza sezonem każda godzina wypożyczenia jednośladu kosztowała zaledwie 2 zł, w sezonie – 4 zł. W tym roku również postanowiliśmy stworzyć wyjątkową ofertę dla użytkowników Roweru Trójmiejskiego. O promocji i nowej taryfie poinformujemy już za kilka dni.

W związku z nadchodzącymi zmianami, obecnie aktualizujemy oprogramowanie i przygotowujemy nowe grafiki informacyjne na nasze stacje rowerowe. Szykujemy się więc do inauguracji sezonu 2014 roweru miejskiego i pracujemy pełną parą nad kolejnymi udogodnieniami dla mieszkańców Trójmiasta.

Szczegóły wkrótce.”

Sopot launches bike sharing project, Poland

Tak więc wiemy , że nic nie wiemy a start roweru nastąpi „na początku kwietnia”.

Ciekawe , że nie starczyło zimy na zmiany w systemie obsługującym wypożyczenia….

Sopot launches bike sharing project, Poland

 

Komentarze