Ciekawe warsztaty fotograficzne w Sopocie, poniżej komunikat prasowy (trochę okrojony z nazw sprzętu )

10 marca 2014 rusza seria pokazów najnowszych aparatów fotograficznych firmy na „S”. W Warszawie, Sopocie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu będzie okazja poznać możliwości nowych aparatów producenta fotografując pod okiem Tomasza Tomaszewskiego w klimatach słonecznej Florydy

Tomasz Tomaszewski już od kilku miesięcy pracuje na aparatach producenta . Na pokazach zaprezentuje ciekawy materiał, który zrealizował podczas ostatniej bardzo krótkiej podróży na Florydę. Zobaczymy zatem zdjęcia z Key West i Wynwood (streetartowa dzielnica Miami). Fotograf opowie o swoich wrażeniach na temat fotografowania aparatem producenta na „S” i będzie inspirował uczestników spotkania podczas części praktycznej.

Uczestnicy warsztatów oczywiście będą mieli okazję dowiedzieć się o wszystkich niuansach technologicznych . Krzysztof Szablisty, Rafał Wylegała i Jacek Mirkowski opowiedzą o sprzęcie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wszyscy uczestnicy roadshow będą mieli okazję swobodnie zapoznać się ze sprzętem w praktyce (wymagane własne karty pamięci). Poza licznymi egzemplarzami aparatów bezlusterkowych wraz z optyką (również najnowszymi obiektywami) i akcesoriami, czekać będą dwa plany zdjęciowe – stylistka i scenograf zadbają, żeby choć odrobinę klimatu słonecznej Florydy przenieść do studia.

W każdym z miast spotkania odbędą się w ciekawych wnętrzach galerii, centrów sztuki i studiach fotograficznych. Adresy zostaną podane zarejestrowanym osobom w mailach. Żeby zapewnić spokojne i komfortowe warunki fotografowania w każdym mieście odbędą się dwie tury spotkań:

  • 11:00-14:30
  • 16:00-19:30

Aby zarejestrować się na dogodny dla Ciebie termin, wypełnij formularz zgłoszeniowy (pytamy jakim aparatem fotografujesz, ale służy to jedynie celom statystycznym) i postępuj według instrukcji, które od nas otrzymasz w mailu. Liczba miejsc jest ograniczona (50 osób/spotkanie), a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Bardzo prosimy uważnie wpisywać adresy e-mail i koniecznie potwierdzać przybycie, żeby nie blokować udziału innym uczestnikom. Osoby które nie potwierdzą przybycia będą usuwane z listy uczestników.

  • 10 marca, Warszawa
  • 12 marca, Sopot
  • 14 marca, Katowice
  • 28 marca, Łódź
  • 31 marca, Poznań

link do zapisów: http://sonyrx10a7.fotopolis.pl/index.php?roadshow

Ja idę 🙂 zapisałem się na popołudniową sesję.

warsztaty-z-TTomaszewskim-1

Komentarze