S0039041_result

W ubiegłym tygodniu mając do wykonania większą pracę z kategorii “instalacyjnej” musiałem kupić wiertarko – wkrętarkę. Założenia były jak zwykle dosyć proste – tanio i dobrze.

S0069044_result

Po zwiedzeniu kilku marketów budowlanych z pomocą przyszedł mi jak zwykle niezawodny szwedzki market Jula. Mieli akurat w promocyjnej cenie to czego szukałem

S0019039_result

Kupiłem urządzenie marki Meec Tools .

Parametry wkrętarki to:

  • zasilanie akumulator 12V
  • pojemność akumulatora 1300 mAh
  • 0 – 550 obrotów na minutę
  • maksymalne wiertło – 10 mm
  • waga 1,07 kg
  • poziom hałasu – 82,2 dB

S0199057_result

W praktyce wygląda to tak – naładowany akumulator wystarczył mi na cały dzień pracy (ok 150 wkręconych wkrętów). Wkrętarka jest bardzo mała i poręczna, nie czuć jej wagi, ręka się nie męczy podczas pracy. Sprzęgło działa bardzo sprawnie , ma 16 trybów mocy + opcja wiercenia która wyłącza sprzęgło całkowicie. Obroty regulujemy siłą nacisku na “spust ” wkrętarki. Ładowanie akumulatora do pełna zajmuje ok 3 godzin.

S0189056_result S0149052_result

Wkrętarka posiada także diodę LED do oświetlania miejsca montażu / wiercenia – świetne rozwiązanie, dioda jest jasna i bardzo pomocna w miejscach o  ograniczonej widoczności.

S0219059_result S0269064_result

Ogólnie bardzo dobry sprzęt , spełniający wszelkie wymagania dla małej poręcznej wiertarko – wkrętarki do zastosowań nieprofesjonalnych.

Kraj produkcji: jak wszystko 😉 czyli Chiny

Cena – 99 zł w promocji.

S0099047_result

 

 

6 komentarzy

 1. vadim

  Szczerze pojecia nie mam, co to takiego , wiec nie potrafie odpowiedziec na to pytanie

  Odpowiedz
 2. devil

  Witam. Też taką kupiłem. Naładowałem i zacząłem lekkie prace. Po kilku minutach, przy wciśniętym przycisku na maxa wkrętarka się zatrzymuje. Gdy puszczam i wciskam ponownie to kręci lecz po chwili znów się zatrzymuje. Naładowałem znów kilka razy. Kolejne podejście i to samo. Sprawdziłem napięcie akumulatora i ładowarki i wszystko ok. Czy twoja też tak ma czy jest to wina mojego egzemplarza?

  Odpowiedz
  • vadim

   Moja pracuje bez zarzutu, ma już prawie rok używam dosyć często i nic takiego jak opisujesz się nie dzieje. Najlepiej będzie oddać do sklepu, z tego co pamiętam jest 24 miesiące gwarancji na ten sprzęt więc nie powinno być problemu z reklamacją.
   Pozdrawiam

   Vadim

   Odpowiedz

Komentarze