No właśnie komu ?

Mam do oddania jedną licencję na aplikację Navitel Navigator z mapą Polski. Mapą Polski, która posiada „dożywotnią” aktualizację. Mapę z widokiem 2D/3D, informacjami o fotoradarach stacjonarnych, asystentem pasa ruchu, bogatym zbiorem punktów POI, oraz możliwością wyboru z pośród 3 alternatywnych tras.

Świetną aplikację, działającą i on-line i przede wszystkim off-line, którą wielokrotnie opisywałem już na blogu.

Navitel Navigator działa na systemach Android od 3.0 w górę, oraz Windows Mobile 8.1/10 (nie działa na srajfonach!)

Licencję oddaję, bo polskie prawo, aby zorganizować konkurs wymaga tylu formalności, że mi się nie chce… a jeśli formalności nie dopełnię, to zraz znajdzie się uczynny, który doniesie (tak już było!).

Tak więc nie jest to konkurs, a typowe rozdawnictwo. Rozdawnictwo, które aby doszło do skutku, wymaga od tego który licencję na aplikację ode mnie dostanie, wykonania prostego dwuetapowego zadania.

  1. W komentarzu pod tym postem, na moim profilu facebook , lub tutaj, na blogu (obojętnie, którą opcję wybierzesz, choć na facebooku jest łatwiej) zamieść zdjęcie pokazujące, jak aktywnie spędziłeś ostatnio czas. Zdjęcie nie musi pokazywać facjaty, nawet lepiej jeśli jej nie będzie bo i po co, ale nie jest to warunek obligatoryjny. Zrobisz jak uważasz 🙂
  2. Znajdź na moim blogu odpowiedź na pytanie – Ile za kilogram, kosztowały cukierki z białoruską flagą na opakowaniu, podczas mojej ubiegłorocznej wycieczki rowerowej na Białoruś. Odpowiedź tą zamieść w komentarzu razem ze zdjęciem.

To są warunki. Zdjęcie poddane zostanie mojej subiektywnej ocenie :), a odpowiedź na pytanie jest warunkiem uznania wykonania zadania. Nie będę oceniał walorów technicznych zdjęcia, czy kompozycji.

Zależy mi jedynie na tym, aby promować aktywne spędzanie czasu, zamiast siedzenia przy grillu z browarem w ręku. Byłeś na strzelnicy, ruszyłeś gdzieś rowerem, hulajnogą, na rolkach, wziąłeś kije terkkingowe i poszedłeś do lasu, a może popływać w jakimś bajorze – pokaż to!

Tak więc drodzy moi do dzieła. Czas start, kończymy w niedzielę 30.06 o północy.

Wynik rozdawnictwa podam w poniedziałek 1.07.2019. Osoba która zostanie wybrana zadecyduje, czy chce otrzymać licencję pocztą tradycyjną, czy elektronicznie.

BTW: Jeśli przy okazji klikniecie „lubię to” pod stroną facebookową firmy Navitel, może podobnych akcji w przyszłości będzie więcej. 

Do dzieła!


Jedna odpowiedź

Komentarze