Firma SANFOU, producent niedrogich akumulatorów LiFePO4 dedykowanych do pojazdów kempingowych oraz domowych magazynów energii zapowiada wprowadzenie na rynek kilku nowości.

Do obecnej gamy 12V akumulatorów o pojemność 6, 50, 100 i 200 Ah dołączy już w czerwcu akumulator o pojemności 300Ah.

W jednej, stosunkowo niewielkiej obudowie o wymiarach 52 x 26,8 x 22,5 cm zgromadzone będzie aż 3,8 kWh energii do wykorzystania! Waga baterii to 26,6 kg , czyli 2/3 akumulatora 100Ah w technologii AGM. Wydaje się to świetna propozycja do kampera i przyczepy kempingowej oraz do domowego banku energii.

Akumulator dostępny jest już w przedsprzedaży z 10% zniżką: https://www.sanfoupower.com/products/sanfou-12-8v-300ah-lifepo4-battery-pre-sale?ref=vot

Rozszerzeniu ulegnie także gama akumulatorów 24V. Obecnie w sprzedaży jest 100Ah akumulator, dołączy do niego bateria o pojemności 200Ah. Bateria ma się pojawić w ofercie w lipcu tego roku.

Niedługo na rynku ma się pojawić także akumulator 100Ah w mniejszej od standardowej obudowie, zbudowany na ogniwach o większej gęstości  i o mniejszej wadze od standardowej 100 Ah baterii.

Jej wymiary to 26 x 16.8 x 20.9cm. To także może być hit sprzedażowy skierowany na rynek pojazdów kempingowych. Każdy kto będzie szukał oszczędności na wadze akumulatorów, a także ma bardzo ograniczone miejsce na umieszczenie ich w pojeździe powinien się nimi zainteresować.

Dotychczasowe testy produktów SANFOU które osobiście przeprowadziłem potwierdzając wysoką jakość tych baterii, mam więc nadzieję, że jakość i przystępna cena zostaną utrzymane. Czekam z niecierpliwością na nowe produkty SANFOU.

Pełna oferta akumulatorów SANFOU: https://www.sanfoupower.com/?ref=vot

KOD RABATOWY na zakupy w sklepie SANFOU (wpisz go w koszyku): VoT

Czuwaj!

To nie jest reklama. Tekst powstał na podstawie rozmowy z przedstawicielem marketingowym firmy SANFOU.


Jeśli znalazłeś artykuł ciekawym i / lub pomocnym nie pogniewam się jeśli postawisz mi filiżankę kawy: https://buycoffee.to/vadimontour lub http://www.ko-fi.com/vadimpacajev

Komentarze