Jeśli masz jakiś pomysł, sugestię, propozycję

napisz do mnie:

vadim@vadimpacajev.com

 

Chcesz mi coś wysłać ? Napisz maila, podam numer paczkomatu.

Jeśli chcesz zapytać o jakiś konkretny sprzęt/obiekt/miejsce które opisałem na blogu, zadaj proszę pytanie w komentarzu pod wpisem jego dotyczącym.

Dostaję dziennie dziesiątki maili z prośbą o poradę w zakupie, z prośbą o wskazówki dojazdu w jakieś miejsce itp. itd.

Staram się każdemu odpowiadać jak najszybciej, jednak często pytania są bardzo podobne do siebie. Jeśli zadasz pytanie w komentarzu – ktoś inny będzie także mógł przeczytać odpowiedź i być może znajdzie w niej to co go nurtuje.

Jeśli chciałbyś mnie wesprzeć, pomóc w tym co robię, możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/vadimontour (blik, szybkie przelewy), lub http://www.ko-fi.com/vadimpacajev  (PayPal)

Dziękuję!!!

8 komentarzy

 1. witek

  Witam. Ostatnio otrzymałem ofertę z firmy Banters na wideo rejestratory i antyradary. Nie mogę znaleźć żadnych testów. W załączeniu przesyłam linka [link usuniety] Proszę o ocenę ich produktów

  • vadim

   Nie potrafię ocenić czegoś czego nie miałem w ręku.
   Nie pomogę niestety.
   Pozdrawiam
   Vadim

 2. witek

  To zrozumiałe. W rozmowie telefonicznej poinformowałem przedstawiciela handlowego, że jeśli ma tak dobry rejestrator jak go zachwala to najlepszą reklamą będzie dla niego jeśli prześle Ci do testów.

  • vadim

   Dziękuję, jeśli się do mnie odezwą i uzgodnimy szczegóły, to bardzo chętnie 🙂
   Pozdrawiam

   Vadim

   • witek

    Witam. Mam od 1 roku tel Samsung Solid GT C 3350. Obecnie ładuje go raz w tygodniu, przy średnio dziesięciu rozmowach dziennie. Dane producenta: 41 dni czuwania, 19 godz rozmów. W około 80% są to dane prawdziwe. Zalety- wytrzymałość baterii, odporność na uderzenia, latarka, wodoszczelność. Wady- bardzo rzadko ale występuje charczenie głośnika, nietrzymająca śruba klapki tylnej

 3. Marcin

  – Czy to możliwe, że nie ma menu po polsku? Jeśli jest, to gdzie je ustawić?
  – Czy można wywołać na wyświetlaczu DUŻY zegar?

  • witek

   Witam. Meni w tym telefonie jest po polsku. Niestety nie ma dużego zegara