„Pozytywna” szkoła paraliżuje Karczemki
Wczoraj był pierwszy 1 września. Moloch zbudowany na osiedlu Karczemki zwany „pozytywną szkołą” wypełnił się ziziaczkami. Ziziaczkami które musiały być oczywiście przywiezione przez swoje mamuśki samochodem, każdy osobno, 600 sztuk. Efekt był łatwy do przewidzenia….
