Gdańsk będzie odśnieżał drogi rowerowe – ale tylko trochę…
Interesujący artykuł znalazłem w prasie codziennej. Portal Nasze Miasto publikuje rozmowę z p. Mariuszem Kitlińskim pełnomocnikiem prezydenta Gdańska ds. komunikacji rowerowej czyli tzw oficerem rowerowym. Cóż tam czytamy ? W tym sezonie zimowym utrzymaniu podlega…
