Bornholm|Rowerem clio pojemnym autem jest Przezvadim 31 lipca, 20138 października, 2014 Czas się był spakować. Wyjazd ok 2-3 w nocy, do Kołobrzegu chcę dojechać przed szóstą. Tam złożyć rower zamontować sakwy i na statek. Z parkingu do portu jest ok 2 km więc bliziutko. Miałem mały… Udostępnij:TweetWhatsAppRedditEmailLike this:Like Loading...