Nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu w którym do wygrania był rejestartor samochodowy marki Xblitz ufundowany przez firmę PPHU HERMES.

Zadanie postawione przeze mnie okazało się dosyć trudne, następnym razem muszę chyba nieco zmodyfiować zasady. Przypomnę, że aby wygrać kamerę należało „polubić” stronę facebookową Vadima, oraz przekonać mnie że to właśnie Tobie powinienem wysłać kamerę.

Wpis z konkursem odwiedzony został podczas trwania konkursu ponad trzy tysiące razy, zgłoszeń wpłynęło jednak tylko 42.  Z tych 42 zgłoszeń warunku pierwszego , czyli „polubienia” profilu na facebooku mimo przypomnień mailowych nie wykonało 12 osoób.

W grze zatem pozostało 30 zgłoszeń.

Zgłoszenia były różne, od takich typu „daj mi kamerę po co ci ten głupi konkurs”, po wiersze dłuższe i krótsze (było ich 22…) po zgłoszenia zdjęciowo – opisowe.

Była też jedna zagadka i ta zagadka przekonała mnie do siebie.

A brzmiała ona tak:

wygrana

W ramach konkursu przesyłam zagadkę – mianowicie czego brakuje na przedniej szybie mojego auta? 

Dla ułatwienia, podpowiem, że na zdjęciu widać dwa telefony, tablet, słuchawkę CB, nie widać natomiast słuchawek i ładowarek. Niemniej jest tam miejsce na jeszcze jedno potrzebne urządzenie.

Tak więc spieszę z odpowiedzią –

zdecydowanie brakuje Panu kamery samochodowej Xblitz! Zastanawiam się tylko jak będzie Pan kierował autem, bo zajmie ona ostatnie wolne miejsce na szybie…

 Panie Michale Gratuluję Wygranej! Mailem wysłałem szczegóły.

Wszystkim biorącym udział serdecznie dziękuję i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

2 komentarze

Komentarze