lebara-nie-dziala_telia dk lebara

lebara_polska_logo

UWAGA LEBARA MOBILE ZWIJA SIĘ Z POLSKI WSZYSTKO PONIŻEJ JEST JUŻ NIEAKTUALNE !!!

Na wyprawę rowerową na Bornholm zabrałem ze sobą starter sieci Lebara Mobile. Pisałem o tym przed wyjazdem tutaj.

Przed wyjazdem doładowałem kartę kwotą 50 zł i tak uzbrojony ruszyłem statkiem do krainy szczęśliwości.

Po przyjeździe na miejsce okazało się że jednak nie będzie tak kolorowo.

Próbowałem zadzwonić do Polski i jedyny komunikat jaki otrzymałem w słuchawce to : „Połączenie nie może zostać zrealizowane, usługa niedostępna”…

Na wyświetlaczu telefonu miałem co prawda informację że jestem w sieci Telia DK/Lebara ale pod spodem widniał komunikat „tylko połączenia alarmowe”.

lebara-nie-dziala_FLUMI010814born03_82

Tak więc tanie rozmowy szlag trafił.

Na szczęście i o dziwo działał internet. Połączenie uzyskiwałem natychmiast , internet w sieci Telia DK działał bardzo dobrze n całym Bornholmie jak i Christianso. Cały czas wyświetlał 3 G lub H+.

Koszt pobrania / ściągnięcia 1MB to faktycznie 19 groszy i przez 5 dni, sprawdzając pocztę, wieczorami facebooka, wysyłając kilka maili itp wykorzystałem jakieś 25 zł ze środków na koncie. Jak dla mnie wynik rewelacyjny , gdyż przeważnie takie czynności kosztowały mnie grubo ponad 100 zł.

Tak więc sam nie wiem co o tym myśleć. Internet działa , porozmawiać się nie da…

4 komentarze

 1. Pestekk

  Możesz napisać, co zrobiłeś że masz internet za 19gr/Mb bo jak wchodzę na polską wersje strony, to wyświetla, że cena 1Mb to 1,21pln z vat…

  Odpowiedz
  • vadim

   Dzień Dobry. Zaskoczył mnie Pan i sprawdziłem. Faktycznie stawka uległa jakiejś dziwnej kosmicznej podwyżce! Jeszcze w listopadzie byłem na Węgrzech i korzystałem ze stawki 19 gr z MB, teraz stawki na stronie internetowej Lebara są 1,02 z MB….

   Odpowiedz
  • vadim

   A żeby było jeszcze ciekawiej okazuje się że z dniem 1 kwietnia 2015 Lebara w Polsce kończy działalność, tak więc proszę uważać i nie kupować kart Lebara.

   Odpowiedz
 2. Joachim

  Kupiłem starter Lebara w Niemczech wraz z impulsemi i co się stało ze po przyjeździe do polski mam internet ale dzwonić nigdzie nie mogę i nikt się do mnie nie może dodzwonić tego nie wiem jest tylko zapowiedź że numer not respondet nie wiem czy rzeczywiście Lebara zakończyła usługi na terenie Polski bo w żaden sposób nie mogę numeru odblokować i na dodatek doładować z wydruku tez nie idzie. Jednym słowem straciłem kasę w euro gdzie ten cały interes z zakupem karty kosztował mnie w przeliczeniu na złotówki 120 zeta i wszystko co mogę za tą kasę zrobić to wywalić Lebare do śmietnika. Przestrzegam wszystkich nie kupujcie żadnych kart prepaid u Niemca bo prawdopodobnie ich ważność się skończyła lub się kończy.

  Odpowiedz

Komentarze