Niedawno nabyłem drogą kupna hulajdusze na prąd, która po części zastąpić ma opisywaną już ponad rok temu hulajnogę Oxelo Town 7 XL .

Krótką recenzję i opis tego sprzętu przygotowuję i za jakiś czas zamieszczę na blogu. Dzisiaj kącik bardziej techniczny czyli montaż dodatkowej baterii, dodatkowego akumulatora , zwiększającego zasięg tego sprzętu ponad dwukrotnie, oraz podnoszącego prędkość maksymalną do 30 km/h.

Hulajnogę Ninebot ES2 kupiłem z ogłoszenia, tak samo jak dodatkową baterię. Wszystko było zatem małą niewiadomą – czy zadziała, czy jest sprawne i nie za mocno zużyte.

Nie obyło się także bez pewnych małych komplikacji. Bateria po montażu pokazała błąd nr 50 (err 50), oznaczający niezgodność oprogramowania akumulatora z hulajnogą. Na szczęście szybko udało się problem rozwiązać.

Koniec końców okazało się że bateria jest fabrycznie nowa, o czym już na filmie nie mówię, bo sprawdziłem to dopiero później innym oprogramowaniem.

Zapraszam na krótki film jak to zrobić i jazdę testową pokazującą moje wrażenia po tym małym „upgrejdzie”.

Czuwaj!

Artykuł oraz film powstały we współpracy z moim prywatnym kontem bankowym, z którego środki zostały przekazane na zakup wyżej opisanego sprzętu jeżdżącego.


Komentarze