Firma DYU znana z produkcji małych, miejskich składanych rowerów elektrycznych zaprezentowała swój nowy model. Tym razem jest to rowerek typowo miejski na 26 calowych kołach z ramą typu step-thru.

Rower został wyposażony w 350W silnik przekładniowy typu hub, zamontowany w tylnym kole. Zasilany jest on 36V baterią o pojemności 12,5 Ah. Deklarowany zasięg roweru w trybie wspomagania pedałowaniem to 60 km. Ładowanie baterii zajmuje od 6 do 8 godzin.

Rower wyposażono w 6 biegową przekładnie w tylnym kole opartą na systemie Shimano.  Producent deklaruje możliwość pokonywania wzniesień o kącie do 15 stopni.

Rower wyposażono w mechaniczne hamulce tarczowe na obu kołach.

C6 gotowy do jazdy waży ok 27 kilogramów.

Jak podkreśla producent jedną z cech która wyróżnia DYU C6 to konstrukcja ramy typu step-through, która zapewnia łatwe wsiadanie i zsiadanie z roweru. Ma to ułatwiać korzystanie z C6 w warunkach miejskich, przez osoby w każdym wieku i każdym poziomie sprawności fizycznej.

Jazda DYU C6 oprócz tego , że dzięki wspomaganiu jest łatwa i wydajna to ma być jeszcze bardzo komfortowa.  Rower ma ulepszone miękkie i poszerzone wysokiej klasy siodełko zapewniające wygodną jazdę, przednie zawieszenie hydrauliczne, które skutecznie absorbuje uderzenia zewnętrzne, oraz amortyzowaną sztycę siodełka, która pomaga absorbować nierówności podczas jazdy.

Opcjonalnie C6 może być wyposażony w manetkę gazu typu połówkowego.

Rower jest dostępny w dwóch kolorach, białym i czarnym, i kosztuje 799,00 EUR.

Wszystkie rowery elektryczne DYU są objęte 3-letnią gwarancją na ramę i roczną gwarancją na elektronikę, w tym akumulator, kontroler i silnik.

Rower można kupić na stronie producenta z wysyłką do Polski.

Czuwaj!

Jeśli znalazłeś artykuł ciekawym i / lub pomocnym nie pogniewam się jeśli postawisz mi filiżankę kawy: https://buycoffee.to/vadimontour lub http://www.ko-fi.com/vadimpacajev

Tekst NIE JEST tekstem reklamowym, nie mam nic wspólnego z firmami, sprzedawcami, dystrybutorami w/w sprzętu. Nie mam i nie oczekuję żadnych korzyści materialnych i niematerialnych z powodu tego co powyżej napisałem. 

  

Komentarze