Rejestrator-trasy-Xblitz-Classic (1)

Zgodnie z zapowiedzią mam dla Was konkurs zorganizowany wspólnie z dystrybutorem kamer samochodowych marki Xblitz firmą PPHU HERMES.

Konkurs ma dwie odsłony. W pierwszej organizowanej na stronie dystrybutora kamer firmy  można wygrać dwie kamery :

Ponieważ zbliżają się Mikołajki, a potem Święta Bożego Narodzenia, pomyśleliśmy, że to dobry moment, żeby dać Wam okazuję do zgarnięcia fajnych prezentów – dla siebie bądź dla swoich bliskich. Mowa rzecz jasna o kamerach samochodowych Xblitz, które będą nagrodami w naszym konkursie.

Zasady gry

Na czym ów konkurs polega? Zasady są proste. Po pierwsze, należy dołączyć do grona naszych fanów na Facebook’u: https://www.facebook.com/zapalniczkihermes. Gdy już to zrobicie, zabawa polega na tym, aby wykonać zdjęcie zza szyby samochodu i przesłać je na naszą skrzynkę mailową – mcygan1991<małpiszon>gmail.com – wraz z krótkim opisem zdjęcia.

Autorzy najciekawszych, naszym zdaniem, zdjęć i opisów zostaną nagrodzeni kamerami samochodowymi wraz z kartami pamięci o pojemności 16gb.

Konkurs startuje dzisiaj, zaś na Wasze maile czekamy do 28 listopada 2014 roku, do północy. Po tym terminie dokonamy wyboru zwycięzców i wyślemy nagrody.

Pełny regulamin konkurs znajdziecie TUTAJ.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są:

  1. Za miejsce pierwsze: kamera samochodowa Xblitz Classic + karta pamięci IMRO 16gb
  2. Za miejsce drugie: kamera samochodowa Xblitz X-One + karta pamięci IMRO 16gb

Bezpośredni link do konkursu: http://kamerasamochodowa.com.pl/konkurs/


Druga odsłona jest na moim blogu. Organizator przekazał jedną dodatkową kamerę do rozlosowania wśród moich czytelników.

xblitz 3-checker

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. “Polubić” profil Vadima na na facebooku – http://www.facebook.com/vadimpacajev

2. Przekonać mnie w dowolny sposób że to właśnie Ty powinieneś wygrać tą kamerę – słownie, obrazkowo, filmowo, jakkolwiek!

3. Zgłoszenie wysłać na adres: vadim@vadimpacajev.com z podaniem nazwy/imienia i nazwiska konta facebookowego z którego “polubiłeś” profil Vadima.

Liczę na kreatywność , nagrodzona zostanie odpowiedź która czysto subiektywnie najbardziej mi się spodoba!

Moja odsłona konkursu trwa do  28 listopada 2014 roku, wyniki podam do 4 grudnia, nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni od ogłoszenia zwycięzcy.

Zapraszam do udziału !!!

3 komentarze

Komentarze