lebara_polska_logo

UWAGA LEBARA MOBILE ZWIJA SIĘ Z POLSKI WSZYSTKO PONIŻEJ JEST JUŻ NIEAKTUALNE !!!

fot. Marcin Rybarczyk / sxc.hu

fot. Marcin Rybarczyk / sxc.hu

Podróżując po Europie często korzystam z internetu. Jeśli się uda – podłączam się do ogólnodostępnych Hot-spotów, jednak internet mobilny/komórkowy jest jednak dużo wygodniejszy.

Dotychczas używałem albo karty prepaid Orange Free (roaming) albo gdy udało mi się gdzieś kupić z lokalnych kart prepaidowych – np. w Rosji z Beeline.

Jeśli chodzi o Rosję to nic tańszego niż Beeline jeszcze nie znalazłem, natomiast podczas podróży po Unii Europejskiej korzystanie z roamingu danych do najtańszych niestety nie należy a miejscowe pre-paidy np. w Niemczech czy w Dani też są drogie.

Ostatnio co prawda obniżono stawki za przesył danych w roamingu i jeden MB wysłanych / odebranych danych kosztuje 1,02 zł jednak nadal jest to dosyć drogo.

Ostatnio moją uwagę zwróciła reklama sieci Lebara Mobile. Sieć oferuje rozmowy w Polsce i Unii Europejskiej za 19 gr za minutę (także w roamingu), a ponadto koszt 1 MB danych zarówno w kraju jak i Unii kosztuje również 19 groszy brutto!

To 5 razy taniej niż w Orange i innych polskich sieciach.

Tyle samo kosztuje sms.

lebara stawki

Starter sieci Lebara można zamówić na ich stronie internetowej i w dodatku jest darmowy (także przesyłka jest za darmo).

Bezpłatną kartę można zamówić klikając na link:[USUNIETO 27.12.2014] – przeniesie od razu do formularza zamawiania karty.
Doładować kartę można przez internet (uwaga strona z doładowaniem działa tylko z Internet Explorera) lub zdrapkami Lebara oraz Plus GSM.

Jako bonus po pierwszym doładowaniu dostajemy 10 zł ekstra. Ważność doładowania to 30 dni.

Oferta wydaje się być naprawdę atrakcyjna, a jak to będzie wyglądało w praktyce przekonam się już za tydzień podczas kolejnej wyprawy na duńską wyspę Bornholm.

zamawianie bezpłatnej karty Lebara Mobile :

doładowanie karty: zdrapki Lebara lub Plus

doładowanie on-line:

sprawdzanie stanu konta *100# zielona słuchawka

5 komentarzy

Komentarze