[Sprzęt do testów udostępniła firma Navitel]

Pytacie co chwilę gdzie testy kamer i gdzie testy nawigacji. Otóż robią się.

Dostałem kilka dni temu sporą paczkę z firmy Navitel, a w niej kilka nowości.

Były w niej dwa nowe rejestratory samochodowe i jeden tablet przeznaczony do nawigowania w samochodzie.

Dzisiaj, zatem krótka zapowiedź, tego, co już niedługo pojawi się na blogu i jutjubach.

  1. rejestrator samochodowy Navitel R700 GPS DUAL. To prawdziwe „combo” – rejestrator, kamera cofania, cyfrowy prędkościomierz bazujący na GPS i wbudowana baza fotoradarów. Kamerka ma duży prawie 3 calowy wyświetlacz, szklany obiektyw, o kącie widzenia aż 170 stopni i sensor SONY STARVIS z technologią „night vision”. Producent oferuje dodatkowo aplikację Navitel DVR Center, która łączy się z wideorejestratorem za pomocą Wi-Fi. Można przy jej użyciu sterować kamerą za pomocą smartfona lub tabletu. Użytkownik może m.in. dostosować ustawienia wideorejestratora, sformatować kartę microSD, oglądać i udostępniać filmy z poziomu urządzenia mobilnego.
  2. rejestrator samochodowy Navitel MSR550NV . To prosta, budżetowa kamera samochodowa, w której znajdziemy jednak sporo zaawansowanych rozwiązań technicznych. Szklany obiektyw o szerokim kącie widzenia (140 stopni), sensor GC2063 z technologią „Night view”, tryb parkingowy, G-sensor i autostart. W komplecie z rejestratorem jest także roczna licencja na oprogramowanie Navitel Navigator.
  3. tablet Navitel T505 PRO . Jak pisze producent T505 PRO to uniwersalny tablet, pracujący pod systemem operacyjnym Android 9.0. Dedykowane akcesoria dołączone do zestawu umożliwiają wygodne i komfortowe korzystanie z map podczas jazdy. Tablecik ma w komplecie uchwyt samochodowy, dwie ładowarki (samochodową i domową). Wyposażony jest w 7 calowy ekran IPS, 1 GB RAM-u, procesor MT8321 ARM-A7 Quad Core i 16 GB wbudowanej pamięci. Za komunikację odpowiadają moduły Bluetooth, WiFi, oraz dwa sloty na karty SIM. Na pokładzie zainstalowano aplikację Navitel Navigator z pakietem map 47 krajów.

Już wkrótce na moim blogu i jutjubach testy tych urządzeń.

Krótką ich prezentację możecie zobaczyć już dzisiaj tutaj:

Czuwaj!

 


Komentarze