Jakiś czas temu otwarto w Gdańsku sklep Action. Taki duży market z tzw. chińszczyzą wszelaką.

Wiele osób podpowiadało mi że można tam dostać także rzeczy mogące być przydatne w szeroko pojętym „kamperowaniu”. Na początku czerwca w końcu tam pojechałem.

Poniżej to co tam znalazłem, co jak sądzę będzie przydatne w kamperach wszelakich.

1. Podkładki na stół we wzory „vanlifowe”.

Jakość taka se, ale wzór ciekawy. Cena: 4 zł za 4 sztuki

2. Mata do cięcia

Trójwarstwowa, „samogojąca”, mata do majsterkowania. Używam takich mat do drobnych prac wszelakich, jak obcinanie, lutowanie i inne. Poza tym doskonale się sprawdza jako lądowisko dla drona i do tego też ją wykorzystuję.

Cena: 7.99 zł

3. Łyżeczki do herbaty

Łyżeczek nigdy za wiele. Te są dosyć ciężki, solidnie wykonane. Komplet 5 szt. kosztował 6.50 zł

4. Płyn do spłuczki toalety turystycznej Rinse Water

O tym płynie wspominało mi wielu moich widzów, postanowiłem zatem kupić. Jak się to będzie spisywało na pewno opiszę na blogu.

Pojemność 1 litr, cena 7.99 zł

5. Kamera IP wewnętrzna LSC Smart Connect

Z podobnej kamery innego producenta korzystam w mieszkaniu. Ta będzie zainstalowana w kamperze aby zapewnić podgląd , gdy zostawiam go zaparkowanego gdzieś w mieście, gdzie nie czuję się zbyt pewnie. Zasilana jest za pomocą złącza microUSB, ma niewielki pobór prądu i świetną jakość obrazu zarówno w dzień jak i w nocy. Będzie także o niej osobny artykuł na blogu.

Cena 89 zł

To tyle z moich pierwszych zakupów w Action. Szerzej o tym wszystkim opowiadam w filmie nagranym na tą okoliczność, który znajdziecie poniżej.

Czuwaj!

TO NIE JEST REKLAMA. Artykuł powstał we współpracy z moim prywatnym kontem bankowym, z którego środki zostały przekazane na zakup wyżej opisanego sprzętu.Komentarze