Tak się złożyło , że dzisiaj znowu musiałem jechać do Kwidzyna, w drodze powrotnej wstąpiłem na „obiad” 🙂 na stację Shell przy A1-ce MOP Olsze.

Na stacji wziąłem zestaw obowiązkowy, czyli kawa + hot-dog.

1. kawa

Na Shellu dostępna jest kawa brandowana przez Coffee Heaven.

S0373197_result

 

Kosztuje sporo , ale w smaku jest naprawdę dobra, ciut za słaba jak dla mnie ale aromatyczna , smaczna i całkiem duża (dostępna jest średnia i duża, ja wziąłem średnią „latte”)

S0393199_result

 

koszt – 8.90

ocena – 7/10

2. hot-dog

S0353195_result

 

Tu już troszkę gorzej , wziąłem hot-dog mały , z parówką. Smak – nijaki, miał być z sosem majonezowym i ketchupem – dostałem z ketchupem i jakimś żółtym czymś, co ściekło na sam dół w pustą przestrzeń (za krótka parówka 🙂 ). Odbijał mi się jeszcze dobre 2 godziny.

S0383198_result

 

ocena 3/10

Podsumowując: kawa dobra, choć droga, hot-dog słabiutki. Niestety tu także sanepid miałby co robić, sprzedawczyni nawet nie pomyślała o tym aby umyć ręce czy ubrać rękawiczki po skasowaniu należności czy przeliczeniu pieniędzy…

Ogólna ocena stacji pod kątem jedzenia: 4/10

S0433206_result

Jedna odpowiedź

  1. CC

    Vadim! Najlepsza kawę ja robię a ta nie leżała nawet obok coffeeh Poza tym wiedz ze coffeeheaven ma b dobrej jakości kawę ale życzy sobie za nią kosmiczne pieniadze. Nieopłacalne ale smaczne 😉

    Odpowiedz

Komentarze