Port Nexo, Bornholm, Dania

Port Nexo, Bornholm, Dania

Przepiękne, duńskie miasteczko Nexo to pierwsze miejsce na Bornholmie jaki widzi przybysz płynący krypą statkiem Żeglugi Kołobrzeskiej po ponad czterech godzinach monotonnej żeglugi od opuszczenia portu w Kołobrzegu.

Dzisiaj otworzyłem paczkę , którą przyniósł kurier i po zerknięciu na nazwę wydrukowaną na kartoniku od razu przeniosłem się na Bornholm. W krainę rowerów, ciszy, spokoju i szczęśliwości.

Po chwili jednak spojrzałem przez okno i jakbym dostał w pysk: Gdynia Karwiny, przystanek ZKM, zziębnęci ludzie w zimowych kurtkach, szaro, buro, wieje i do dupy…

Ale nie o tym…

nexo-handy-S0075018

Niby też Nexo, ale jakoś wolę to pierwsze…

Kurier przywiózł smartohona Nexo Handy firmy NavRoad – producenta nawigacji satelitarnych. Przez kilka najbliższych dni będę go intensywnie ujeżdżał.

Telefon oprócz funkcji typowo telefonowych (debilne zdanie się zapowiada) ma także dużo funkcji nawigacyjnych. Producent zaaplikował do niego darmową nawigację GPS Navigator Free, program oszczędzający pieniądze wydawane na mandaty „Yanosik” a nawet oprogramowanie pozwalające z telefonu zrobić kamerę samochodową.

Jak to wszystko działa – przekonam się już wkrótce i oczywiście wszystko to opiszę na blogu.

Tak więc, jak mawiają Rosjanie – Stay tuned!

Zobacz ile kosztuje i gdze kupić Nexo Handy

Komentarze