Pomimo weekendu Mobilne Laboratorium Testowe Vadima nie odpoczywa. Wręcz przeciwnie pracuje pełną parą, aby dostarczyć Wam rzetelne opisy niedrogich, solidnych i przydatnych gadżetów, tak szybko jak to tylko możliwe.

W ciągu ostatnich kilkunastu dni na blogu mogliście przeczytać kilka testów bardzo ciekawych gadżetów. Były to dwie kamery sportowe, rejestrator samochodowy, zestaw alarmowy typu smart home, oraz androidowa przystawka SmartTV.

Dla przypomnienia:

kamery sportowe:

Navroad pozamiatał – kamera myCAM 4K active – 4k, slow motion i kupa akcesoriów za trzy stówki

Kamera ThiEYE i60+ 4K – solidna konkurencja dla GoPro

rejestrator samochodowy:

Navitel R400 – tani, świetny rejestrator z nawigacją w prezencie

zestaw smart home:

Zabezpieczy i ostrzeże – system „inteligentnego domu” Ferguson Smart Home Security Kit

i w końcu miniPC typu SmartTV:

Ferguson FBOX 4X – nowy (lepszy?) miniPC do telewizji internetowej

Dzisiaj zapowiedź dwóch kolejnych testów, które już wkrótce pojawią się na blogu Vadima.

Pierwszy z gadżetów, to nawigacja satelitarna, goszczącej już wielokrotnie na moim blogu firmy Navitel. Nawigacja bardzo ciekawa, inne niż te, które do tej pory opisywałem. Oprócz dobrze znanych, świetnych map całej Europy oraz Rosji, oferuje także całą masę usług on-line.  Do tego jest też pełnoprawnym, wydajnym tabletem. Navitel T700 3G, bo o tym urządzeniu mowa, niedawno trafił na sklepowe półki. Czy warto go kupić ? O tym będzie w teście.

Drugi gadżet to bardzo ciekawy „inteligentny” gwizdek. Tak wiem jak to brzmi… ale tak jest w istocie!

Gwizdek Ferguson Smart Whistle, ma służyć do ochrony osobistej. Może, jak to gwizdek – narobić hałasu, celem odstraszenia potencjalnego napastnika, ale ma też inne możliwości. Dzięki wbudowanemu alarmowi i wysyłanym powiadomieniom, może natychmiast zaalarmować najbliższych, że coś się niedobrego dzieje z właścicielem gwizdka. Podaje przy tym dokładną, aktualną lokalizację osoby która go używa.

Oba urządzenia już w przyszłym tygodniu na Vadimowym blogu.

Jak mawiają Rosjanie – Stay tuned!


Komentarze