Navitel wprowadza do oferty nowy model wideorejestratora o oznaczeniu R500 GPS.

Urządzenie nagrywa trasę przejazdu w rozdzielczości Full HD z szybkością 30 klatek na sekundę. Nowa kamera ma szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 130°. Wyposażono ja wzorem innych modeli w sensor  „Night Vision” co ma poprawić zdolnosci nagrywania po zmroku. Wbudowany moduł GPS pozwala kierowcy otrzymywać informacje o aktualnej prędkości, ograniczeniach drogowych i fotoradarach.

Rejestrator wyposażono w niewielki ekran o przekątnej 2,35 ”  o rozdzielczości 480×320 pikseli, wykonany w technologii IPS.

W kamerze zrezygnowano z baterii podtrzymującej zapis, zastąpiono ją kondensatorem, którego pojemność ma pozwolić na zapisanie zdarzenia w momencie zaniku napięcia (np wypadek, czy kolizja) .

Kamera montuje się w uchwycie bez użycia kabli, za pomocą złącza magnetycznego. Przewody prowadzą do uchwytu i dalej złączem napięcie przekazywane jest do kamery. Rozwiązanie to pozwala na łatwy i szybki montaż/demontaż kamery w aucie.

R500 GPS wyceniony został na 299 złotych polskich.

 

Czuwaj!

Jeśli znalazłeś artykuł ciekawym i / lub pomocnym nie pogniewam się jeśli postawisz mi filiżankę kawy: https://buycoffee.to/vadimontour lub http://www.ko-fi.com/vadimpacajev

Tekst NIE JEST tekstem reklamowym, nie mam nic wspólnego z firmami, sprzedawcami, dystrybutorami w/w sprzętu. Nie mam i nie oczekuję żadnych korzyści materialnych i niematerialnych z powodu tego co powyżej napisałem. 

 Komentarze