Krótka informacja o nowościach w polskiej wersji sklepu Vevor.

Vevor to firma któa ma w ofercie całą masę bardzo ciekawego i dobrego jakościowo sprzętu. Są tam narzędzia , elektronarzędzia, osprzęt elektryczny, urządzenia przemysłowe i inne. To co najbradziej mnie tam interesuje to oczywiście wszystko co związane z kamperami i off-gridem.

Od wielu lat używam ogrzewania postojowego Vevor w moim kamperze.

Mam też od niedawna lodówkę kompresorową na 12V.

Poza tym np. świetną i niedrogą stację ładowania / bank energii.

Zakupy w sklepie Vevor można było do wczoraj opłacać kartą płatniczą lub za pośrednictwem Paypal-a.

Do wczoraj, bo właśnie 19 lipca Chińczycy uruchomili kolejną opcję płatności, czyli popularnego w Polsce i bezpiecznego dla płacącego BLIK-a.

Tak więc od wczoraj zakupy w tym sklepie stały się jeszcze bardziej bezpieczne i co ważne nie trzeba już podawać numeru karty przy płatności on-line. Dla wielu osób które cenią sobie bezpieczeństwo płatności w sieci jest to na pewno dobra wiadomość.

Gdybyście robili kiedyś zakupy w polskiej wersji sklepu Vevor zachęcam do przejścia z mojego linka: https://s.vevor.com/bfQnrt  i wpisania kodu rabatowego w koszyku: VVMH5%OFF . Daje on dodatkowe 5% zniżki na wszystkie produkty z oferty.

Czuwaj!

Linki do ofert są linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonasz zakupu za ich pomocą, kilka centów z tego zakupu dostanę jako prowizję (dla Ciebie cena jaką zapłacisz się nie zmienia). Jeśli się na to nie zgadzasz, wyszukaj proszę odpowiednią ofertę samodzielnie w sklepie Vevor.


Komentarze