"Putin hands off Ukraine' protest in Gdansk, Poland

Dzisiaj pod rosyjskim konsulatem w Gdańsku odbył się kolejny protest w sprawie Ukrainy.

Dzisiejszy zorganizowano po zapowiedziach cara Rosji Putina że zaatakuje Ukrainę. De facto zbrojna agresja na terytorium niepodległego państwa ukraińskiego już ma miejsce.

Nie ogarniam tego chorego człowieka. Myślałem , że czasy imperializmu, bezprawnych akcji militarnych i bądź co bądź wywołania kolejnych wojen w Europie już się skończył. Jak widać niestety nie.

Lubię Rosję, lubię Rosjan, lubię tam jeździć, ale zapędów imperialnych i wypowiadania wojny przez obłąkanego rządzą władzy faceta akceptować nie mogę.

Cieszy mnie , że w Rosji są ludzie którzy także tego nie akceptują. Przykładem jest np. kaliningradzki bloger Dymitri Trunov , który dzisiaj przeprosił za swój kraj, za prezydenta Putina, braci Ukraińców. Brawo Dymitri ! Oby było więcej takich ludzi jak ty.

Ciekaw jestem jak to się wszystko dalej potoczy. Jaka będzie reakcja międzynarodowa jeśli ten idiota faktycznie rozpęta wojnę z Ukrainą….

"Putin hands off Ukraine' protest in Gdansk, Poland

 "Putin hands off Ukraine' protest in Gdansk, Poland "Putin hands off Ukraine' protest in Gdansk, Poland "Putin hands off Ukraine' protest in Gdansk, Poland "Putin hands off Ukraine' protest in Gdansk, Poland "Putin hands off Ukraine' protest in Gdansk, Poland

Komentarze