Chińskie ogrzewanie postojowe tzw. chińskie webasto używam od ponad 4 lat. Pierwsze kupiłem w 2019 roku , gdy ogrzewanie Eberspeacher , które miałem w VW T4 wyzionęło ducha na tyle, że nie opłacało się go już remontować. Koszt części potrzebnych do jego ożywienia dwukrotnie przekraczał koszt zakupu nowego , chińskiego pieca.

Ogrzewanie to działa do dzisiaj. Po drodze nie było żadnych poważneijszych problemów z tym piecem. Zdarzyło się jedynie kilka drobnych usterek. Najpoważniejszą chyba była zepsuta świeca żarowa. Ale nawet ta usterka nie unieruchomiła tego ogrzewania. Miało po po prostu trochę większe problemy z uruchomieniem się, ale zawsze ostatecznie włączało się i grzało doskonale.

Niedawno znowu zepsuła się drobnostka – pękał gumowa obejma trzymająca pompkę paliwa. Musiałem ją wymienić na nową. Do tego po raz kolejny przegniła rura wydechowa, oraz mocno pokancerowana była już rura zasysająca powietrze do komory spalania.

Drobnostki , których koszt naprawy nie przekroczyłby 50 złotych. Już się za to miałem zabierać, gdy…

I o tym w filmie na moim kanale youtube, na który serdecznie zapraszam:

Nowe chińskie webasto do Vevor kupisz tutaj: https://s.vevor.com/bfQw02 Inne ogrzewania z oferty Vevor: https://s.vevor.com/bfQxtI

Wpisując w koszyku ten kod zniżkowy:  VVMH5%OFF  dostaniesz 5% rabatu. Wysyłka jest darmowa z magazynów w UE, nie płacisz zatem żadnych dodatkowych kosztów .

Ten sam piec na Aliexpress: https://s.click.aliexpress.com/e/_DF19ZwX

Czuwaj!

Jeśli znalazłeś artykuł ciekawym i / lub pomocnym nie pogniewam się jeśli postawisz mi filiżankę kawy: https://buycoffee.to/vadimontour lub http://www.ko-fi.com/vadimpacajev

Tekst powstał we współpracy z firmą Vevor, która przekazała produkt do testów. Firma Vevor nie miała wpływu na moją opinię i nie ingerowała w powstały artykuł. 
Linki do ofert są linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonasz zakupu za ich pomocą, kilka centów z tego zakupu dostanę jako prowizję (dla Ciebie cena jaką zapłacisz się nie zmienia). Jeśli się na to nie zgadzasz, wyszukaj proszę odpowiednią ofertę samodzielnie.Komentarze