[TO NIE JEST REKLAMA]

KingSong to znany i ceniony producent elektrycznych monocykli, oraz mocnych hulajnóg (będzie niedługo u mnie artykuł o modelu N12). Jest o tym wiele w internetach. Nie wiedziałem jednak że mają, tudzież planują mieć w ofercie rower elektryczny.

Przeglądając niedawno profil firmy znalazłem zapowiedź bardzo fajnego, niedużego ebika.

Rowerek oznaczony jest symbolem M3+. Szczerze oprócz grafiki reklamowej brak jest bliższych informacji czy i kiedy pojawi się w sprzedaży, nie wiadomo jaka będzie też cena. Wydał mi się on jednak na tyle interesujący, że wyszperałem trochę informacji na jego temat.

M3+ wyposażono w bardzo oryginalną ramę, ze składaną kierownicą, oraz sporym bagażnikiem. Rower stoi na 20 calowych kołach. Przedni widelec jest sztywny, tyła za to jest amortyzowany czymś w rodzaju dumpera. To zawieszenie ma bardzo ciekawą konstrukcję, wygląda jakby tył od korby w kierunku koła był jednym wielkim wahaczem.

Hamlce z tego co można wywnioskować po zdjęciach będą tarczowe, mechaniczne.

Jest etż tylne i przednie oświetlenie , oraz sporych rozmiarów stopka do stawiania roweru.

Rower ma mieć silnik typu hub w tylnym kole. Nominalna moc silnika elektrycznego to 500W. Silnik zasilany będzie 48V baterią o pojemności 7.5 Ah, umieszczoną w ramie. Wg producenta zapewniać ma 70 km zasięgu w trybie wspomagania oraz 35 przy jeździe „na manetce”. Bateria ma być w łatwy sposób demontowalna. Deklarowana prędkość pojazdu to 35 km/h. Rower będzie dostarczany z 2A ładowarką, która powinna naładować ten akumulator w ok 3.5 godziny.

Napęd realizowany jest przez jeden blat przy korbie oraz 6 lub 7 blatową kasetę tudzież prędzej wolnobieg. Napęd wg zapewnień KingSong będzie oparty o komponenty Shimano.

Rowerek wygląda interesująco. Ciekawi mnie jak zostanie wyceniony i kiedy będzie dostępny w sprzedaży.

Czuwaj!

Jeśli znalazłeś artykuł ciekawym i / lub pomocnym nie pogniewam się jeśli postawisz mi filiżankę kawy: https://buycoffee.to/vadimontour lub http://www.ko-fi.com/vadimpacajev

Tekst NIE JEST tekstem reklamowym, nie mam nic wspólnego z firmą, sprzedawcą, dystrybutorem. Nie mam i nie oczekuję żadnych korzyści materialnych i niematerialnych z powodu tego co powyżej napisałem. Komentarze