Od kilku dni kurier przynosi do mnie nowości od dawno nie goszczącej na moim blogu firmy Ferguson.

Przypomnę, że do tej pory opisywałem już dwie kamery, tablet i radio DAB+ tej firmy:

Wszystkie te rzeczy okazały się bardzo dobrze wykonane i bardzo użyteczne. Zwłaszcza kamery samochodowe, które w swoich klasach cenowych nie miały sobie równych. Zachwycony byłem także radiem i bardzo żałuję, że musiałem je odesłać… muszę sobie takie kupić.

EyeDrive_FHD170-ilustracja1-net

fot. Ferguson – materiały prasowe

W ubiegłym tygodniu dostałem do testowania nowy rejestrator samochodowy – model Ferguson Eye Drive FHD170. To propozycja z kategorii budżetowych. Kamerka kosztuje niespełna 240 zł. Czy okaże się warta swojej ceny – o tym przekonacie się już w przyszłym tygodniu.

SmartWiFiPlug-scheme-work

fot. Ferguson – materiały prasowe

Kolejna przesyłka zawierała coś co już dawno planowałem sobie kupić – inteligentne gniazdko elektryczne. Ferguson Smart Wi-Fi Plug, to inteligentna, programowalna wtyczka, łącząca się z domową siecią WiFi. Za pośrednictwem aplikacji dostępnej na smartfony i tablety można zarządzać dopływem prądu do podłączonych do niej urządzeń elektrycznych. Urządzenie z kategorii SmartHome ma wiele bardzo przydatnych funkcji , które także opisze niebawem.

Extreme_Action_Cam-news

fot. Ferguson – materiały prasowe

Ostatnią nowością jest kamera sportowa –  Ferguson eXtreme Action CAM. Wpis o konkurencyjnym modelu firmy Tracer –  okazał się hitem. Wiem o co najmniej kilkudziesięciu nowych użytkownikach takiej kamery, którzy kupili ją z mojej rekomendacji i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Czy i ta kamera okaże się rynkowym hitem ? Zobaczymy jak tylko wezmę ją na „warsztat”.

Tak więc jak mawiają Rosjanie – Stay Tuned!

Jedna odpowiedź

Komentarze