Tak jak zapowiedziałem na jutjubach w tym filmie:

Jeszcze raz zasady konkursu.

Do wygrania są 2 autorskie, jedyne w swoim rodzaju Vadimowe kalendarze. Kalendarza powstały tylko 3 sztuki (na więcej nie miałem kasy…) , 2 z nich są do wygrania, trzeci dostanie osoba, która najczęściej komentowała moje filmy na jutjubach. Kto to taki, podam podczas rozwiązywania konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie należy rozwiązać zagadkę obrazkową. Każdy miesiąc w kalendarzu ma swoje zdjęcie . Waszym zadaniem jest wskazanie gdzie (miejscowość, kraj, wyspa itp) zostały wykonane te zdjęcia. Zdjęcia te zamieszczam poniżej, są także zamieszczone w filmie pokazanym na samym początku tego wpisu.

Na zdjęciach są lokalizacje które się powtarzają, nie powiem oczywiście które. Część z tych miejsc pokazywałem w swoich filmach. Filmy zawsze mają podaną lokalizację, która wyświetla się podczas odtwarzania. Niektóre lokacje można sobie wyguglać wpisując w wyszukiwarkę cechy charakterystyczne. A część będzie pewnie dużą zagadką.

W filmie trochę naprowadzam, acz nie za mocno.

Obejrzyj zdjęcia i napisz do mnie maila na adres: kalendarz@vadimpacajev.com z nazwami miejsc na zasadzie: styczeń – np. Warszawa, luty – Madagaskar, Marzec – Most Oresund Szwecja, itp. itd

Jeśli nie jesteś w stanie odgadnąć którejś lokalizacji , po prostu jej nie wpisuj.

Dwie osoby, które podadzą największą ilość trafnych lokalizacji otrzymają ode mnie kalendarz. Kalendarza będzie wysłany paczkomatem Inpost – jeśli nie masz możliwość odebrania paczki z paczkomatu, proszę nie bierz udziału w konkursie. Nie mam możliwości wysyłki w jakikolwiek inny sposób.

Zapraszam do zabawy!

Vadim2 komentarze

  1. Antek

    Cześć! Pewnie gamonie zaczną zabijać się żeby zdobyć ten mega wypaśny kalendarz i tym oto sposobem nabiją Ci oglądalność na YT i inwestycja zwróci się z nawiązką. Cwane…

    Odpowiedz

Komentarze