/to nie jest tekst reklamowy/

Przeglądając dzisiaj internety trafiłem na fajną ofertę na rower elektryczny DUOTTS C29.

Oglądałem wiele recenzji tego rowerka i wypada on bardzo pozytywnie, dlatego postanowiłem się z Wami podzielić tą ofertą. Dodatkowo jak tak na niego patrzę , to wygląda bardzo podobnie do mojej konwersji na ramie GT Transeo Comp, więc tym bardziej mi się podoba.

Od razu zaznaczam, że nie mam nic wspólnego z producentem, portalem który to sprzedaje, nie jest to opłacona reklama, ani nie nie ma w tekście linków afiliacyjnych za które mógłbym dostać jakąkolwiek prowizję.

Do brzegu zatem.

DUOTTS C29 to rower elektryczny na kołach 29 cali , z oponką 2,1″. Zapowiada to bardzo fajne właściwości jezdne i stosunkowo dobrą prędkość przelotową. Sam jeżdżę na takiej konfiguracji i wiem że duże koło roi robotę. 29″ i 2,1″ cala szerokości opony daje komfort w mieście i prędkości w moim przypadku ok 60 km/h. Z tym że ja mam silnik bezprzekładniowy o mocy 1,5KW, a w DUOTTS C29 jest silnik przekładniowy , o mocy 750W.

Niemniej prędkość ok 50 km/h powinna być jak najbardziej osiągalna.

Silnik umieszczony jest w tylnym kole.

Rama roweru jest aluminiowa. Profil ramy to taki „unisex” dosyć popularny kształt we współczesnych rowerach MTB. Na stronie sprzedawcy nie podano rozmiaru ramy , jednak  z recenzji które oglądałem wynika że jest to najpewniej rozmiar męski „L”. Rowerek gotowy do jazdy waży 26 kilogramów.

Maksymalne obciążenie roweru to aż 150 kg, więc całkiem spora rzesza członków Klubu Kałduna Taktycznego też spokojnie na tym rowerku pojeździ.

DUOTTS C29 to oczywiście typowy hardtail, z przednim uginaczem. Widziałem u recenzentów, że całkiem fajnie ten amorek wybiera nierówności, aczkolwiek szału na pewno nie ma.

Rower wyposażono w sporą baterię. Mamy tu 15Ah przy 48V napięcia. Bateria jest montowana w tradycyjny sposób na szynę w miejscu bidonu. Zapewnia to bardzo łatwy dostęp do niej, oraz oczywiście łatwy demontaż czy to do ładowania, czy pozostawiając rower gdzieś na mieście.

Sterownik umieszczony jest pod ramą, w plastikowej puszce ochronnej. Fajnie jest to przemyślane i wizualnie bardzo mi się podoba.

Za napęd analogowy odpowiada przerzutka z gamy Shimano, o 21 przełożeniach (3×7). Hamulce są tarczowe, mechaniczne na tarczy 160mm.

W komplecie z rowerem jest oczywiście ładowarka, oraz pompka i komplet narzędziowy.

I teraz najciekawsze, czyli cena.

DUOTTS C29 kosztuje obecnie 3686 złotych, i jest to naprawdę dobra cena.

Oferta ta pochodzi z serwisu Geekbuying.pl i tam znajdziecie ten rower. Przesyłka wliczona jest w cenę roweru.

Podobna oferta jest w serwisie Aliexpress tutaj: https://s.click.aliexpress.com/e/_DmtMU0N

Rowerem tym oczywiście nigdy nie jeździłem, bazuję na tym co znalazłem w recenzjach, zarówno tych opłaconych , jak i niezależnych wykonanych przez użytkowników którzy sami nabyli ten sprzęt.

Czuwaj!

Jeśli znalazłeś artykuł ciekawym i / lub pomocnym nie pogniewam się jeśli postawisz mi filiżankę kawy: https://buycoffee.to/vadimontour lub http://www.ko-fi.com/vadimpacajev

Tekst NIE JEST tekstem reklamowym, nie mam nic wspólnego z firmami, sprzedawcami, dystrybutorami w/w sprzętu. Nie mam i nie oczekuję żadnych korzyści materialnych i niematerialnych z powodu tego co powyżej napisałem. 

 5 komentarzy

 1. janek dziwny

  Zastanawiam się nad kuponem tego elektryka od jakiegoś czasu. Nagrałeś może jak on się sparwuje ? Co z blokadą prędkości? jest ograniczony na 25 km/h ?

  Odpowiedz
  • vadim

   Nie, tak jak napisałem nie jeździłem tym rowerem, nie pomogę w tej kwestii. Co do blokady, to szczerze nie wiem czy przychodzą zablokowane,a le zdjęcie blokady jest banalne – opcja bodajże P08 w menu wyświetlacza i ustawiasz sobie prędkość max jaką chcesz.

   Odpowiedz
  • vadim

   Szanowny Panie. Po pierwsze primo – artykuł napisałem 29 czerwca – prawie dokładnie miesiąc temu, wtedy była to najlepsza oferta jaką znalazłem. Po drugie primo, z tzw portalu aukcyjnego nie korzystam i nie widzę sensu pisać o ofertach na nim obecnych. Po trzecie primo ultimo – to mój blog, piszę o tym o czym mam ochotę pisać i pokazuję oferty jakie mam ochotę pokazywać. Dobrego dnia

   Odpowiedz

Komentarze