pogadetki

Ciekawa impreza na PG pod koniec marca. Poniżej treść zapowiedzi:

W dniu 29 marca, w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej, odbędą się PoGaDętki 2014 – Przegląd Wypraw Rowerowych. Jest to pierwsza impreza dedykowana osobom połączonym pasją rowerową organizowana na Politechnice Gdańskiej.

Cały dzień wypełniony prezentacjami osób, dla których rower przynajmniej na pewien czas stał się częścią życia.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chcących podzielić się swoimi opowieściami rowerowymi, jak i tych, którzy owych opowieści chcieliby wysłuchać. Będzie to okazja do spotkania się w gronie miłośników roweru, podzielenia się doświadczeniami i zapoznania się bliżej z akcją Rowerem na PG – której działania dotychczas znane były tylko niewielkiej grupie studentów.

Kto wystąpi? Przegląd ma postać otwartą i każdy może zgłosić swoją przygodę. Odbyłeś ciekawą wyprawę rowerową? Dokonałeś czegoś ciekawego, a rower stał się istotnym elementem Twoich działań? Czujesz, że chciał(a)byś podzielić się swoją historią z innymi ludźmi? Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem pogadetki@urbancloud.pl

Dziesiątka Prezenterów wybranych zostanie na tydzień przed imprezą przez organizatorów przeglądu. Każdy z nich będzie miał do dyspozycji 30 minut, by opowiedzieć o swojej przygodzie.

Oprócz dziesięciu Prezenterów, przewidziane zostały dwie prezentacje gości specjalnych, a na koniec – przed galą finałową – zaprezentuje się grupa Rowerem na PG.

Podczas gali finałowej, na podstawie głosów oddawanych przez publiczność, autorom najciekawszych prezentacji przyznane zostaną nagrody rzeczowe.

…zaś po gali, organizatorzy zapraszają na afterparty! Korzystamy z okazji, by wymienić się doświadczeniami w bardziej kameralnej atmosferze.

Więcej szczegółowych informacji już wkrótce na naszym fanpage’u i stronie wydarzenia!

Grupa “Rowerem na PG”

www.facebook.com/roweremnapg

podsumowując:

Czas: 29 marca 2014 godz. 12

Miejsce: Politechnika Gdańska, Narutowicza 11 , Gdańsk

1689260_635999083132877_2047005345_n 1655347_636012399798212_1921852080_o

Komentarze