/informacja prasowa/

Wiodące międzynarodowe targi we Frankfurcie otwierają przed entuzjastami rowerów świat przyszłej mobilności – wycieczka prasowa była przedsmakiem innowacji

Frankfurt nad Menem – Od abonamentu na rower z kompleksowym serwisem i nowymi układami hamulcowymi dla segmentu rowerów towarowych, przez układy napędowe do lekkich rowerów elektrycznych lub ze zintegrowanym systemem zmiany biegów, po rewolucję w dziedzinie rowerów dziecięcych: innowacje w rowerze i przyszłość przemysłu mobilności są pełne pomysłów i technicznego wyrafinowania. Z ponad 1900 wystawcami firm z 62 krajów prezentujących swoje produkty, 31. Eurobike potwierdza jego znaczenie jako platformy dla międzynarodowego biznesu rowerowego. Od 21 do 25 czerwca flagowe targi we Frankfurcie nad Menem po raz drugi otworzą swoje podwoje.

Przed rozpoczęciem targów w środę, na trasie prasowej zaprezentowano z wyprzedzeniem kilka nowości:

li:on Bikes: Kids Bike Revolution GmbH z segmentem dziecięcym

Tony Martin i Marcel Kittel to nie tylko dwaj byli światowej klasy zawodowi kolarze, ale także młodzi ojcowie. Niemniej jednak trochę zaskakujące jest to, że po przejściu na sportową emeryturę obaj poświęcają się teraz zawodowo segmentowi rowerów dziecięcych po założeniu li:on Bikes. Założyciele młodej firmy dążą do podniesienia świadomości swojej marki dzięki innowacyjnej koncepcji produkcji i świeżemu projektowi, zamiast polegać wyłącznie na statusie celebryty.

Riese & Müller: Abonament na rower z kompleksową obsługą

Jako producent premium, Riese & Müller tworzy jedne z najbardziej poszukiwanych modeli rowerów na rynku. Dzięki abonamentowi na rower firma oferuje teraz nowy sposób wypożyczenia roweru elektrycznego od Riese & Müller za stałą miesięczną opłatą na określony czas – z kompleksową obsługą.

Simplon and Pinion: układ napędowy roweru elektrycznego z systemem zmiany biegów

Wraz z wprowadzeniem na rynek 18-biegowej skrzyni biegów, założyciele Pinion zrewolucjonizowali rynek rowerowy około 13 lat temu. Na targach Eurobike Pinion prezentuje swój pierwszy układ napędowy do e-roweru ze zintegrowanym systemem zmiany biegów. Nowy E-MTB Rapcon Pmax Pinion od producenta rowerów Simplon z Vorarlbergu to tylko jeden z przykładów możliwości projektowych dla producentów e-rowerów.

Magura: Połączony układ hamulcowy dla segmentu rowerów cargo

Wielu motocyklistów jest już zaznajomionych z tą zasadą, a kierowcy bez wątpienia spotkali się z nią w akcji: W przypadku kombinowanego układu hamulcowego (CBS) siła hamowania jest automatycznie rozdzielana między przednie i tylne koła w optymalnym stosunku. Na Magurze technologia ta zostanie teraz zaprezentowana również na targach Eurobike dla nowych układów hamulcowych dla szybko rozwijającego się segmentu rowerów cargo.

Coboc: lekki SUV z centralnie umieszczonym silnikiem Bosch

Niektóre z nowych produktów prezentowanych przez wystawców na targach Eurobike skupiają się na lekkich rowerach elektrycznych z odpowiednio zaprojektowanymi nowymi układami napędowymi do rowerów elektrycznych. Z drugiej strony ten problem nie jest niczym nowym dla producenta e-rowerów Coboc. Raczej wyróżnienie „lekkie” zawsze było częścią DNA firmy Heidelberg. Niemniej jednak Coboc stoi teraz w obliczu zmiany paradygmatu wraz z wprowadzeniem na rynek pierwszego lekkiego SUV-a. Zastosowane zostaną nowe układy silników montowanych centralnie firmy Bosch, co pozwoli dostawcy rowerów elektrycznych na przyjęcie trendu w zakresie oświetlenia.

31. Eurobike będzie otwarty dla branżowych gości od środy 21 czerwca do niedzieli 25 czerwca 2023 w godzinach od 9:00 do 18:00. Dni Festiwalu – sobota i niedziela – przeznaczone są dla wszystkich fanów jednośladów. Więcej informacji: www.eurobike.com .

O Eurobike:

Eurobike to centralna platforma wszechświata kolarstwa i przyszłej mobilności. Wraz z wizjonerami ze świata polityki, biznesu, społeczeństwa i branży mobilności tworzy przestrzeń dla komunikacji, nowych pomysłów, zmiany perspektywy i silnych partnerstw na rzecz innowacyjnych rozwiązań w zakresie mobilności i nowych modeli biznesowych. Dzięki Eurobike dynamicznie rozwijająca się i szybko zmieniająca się branża rowerowa i przyszłej mobilności znalazła wspólną platformę. Wyznacza nowe standardy i identyfikuje kluczowe tematy w obszarach sportu, rekreacji, zdrowia i mobilności, dokonuje ciągłych postępów i łączy globalną społeczność na żywo. 31. Eurobike odbędzie się na terenie Messe Frankfurt od środy 21 czerwca do niedzieli 25 czerwca 2023 r.

Czuwaj!

Jeśli znalazłeś artykuł ciekawym i / lub pomocnym nie pogniewam się jeśli postawisz mi filiżankę kawy: https://buycoffee.to/vadimontour lub http://www.ko-fi.com/vadimpacajev

Tekst NIE JEST tekstem reklamowym, nie mam nic wspólnego z firmami, sprzedawcami, dystrybutorami w/w sprzętu. Nie mam i nie oczekuję żadnych korzyści materialnych i niematerialnych z powodu tego co powyżej napisałem. 

 Komentarze