rowerowy_potop_638x322

Właśnie zarezerwowałem bilety na kolejny tzw. „Rowerowy potop z AZS” czyli jednodniową wycieczkę rowerową po okolicach Karlskrony.

Poniżej treść zapowiedzi wydarzenia:

ROWEROWY POTOP AZS
ZALEJMY SZWECJĘ ROWERAMI! W ROKU 2014 MAMY DLA WAS NOWE TRASY! BEZ WZGLĘDU NA WIEK CZY UMIEJĘTNOŚCI PRZYŁĄCZ SIĘ DO WSPÓLNEJ AKCJI AZS ORAZ STENA LINE I RZUĆ SIĘ ZA MORZE – ZE SWOIM JEDNOŚLADEM.

Wyobraź sobie niekończące się drogi rowerowe, bezpieczne trasy i piękne widoki. Dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności znajdzie się świetna trasa. Czy masz lat 18 czy 78, czy jeździsz od zawsze, czy dopiero od wczoraj, zgłoś się do Potopu, a przeżyjesz rowerową przygodę!

Przed tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień na aż sześciu trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Na statku wypoczniesz w wygodnej kabinie i odbudujesz zapas kalorii. Rano czeka na Ciebie śniadanie – szwedzki stół. Wieczorem specjalnie dla rowerzystów przygotowaliśmy dania w specjalnej cenie – tylko 15 zł!

Z sześciu tras możesz wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twojemu doświadczeniu i kondycji. Dla tych, którzy już skosztowali Rowerowego Potopu w poprzednich edycjach – uwaga: mamy nowe trasy!

Trasy są oznaczone kolorami – od najłatwiejszej ultralajtowej trasy białej, po hardkorową trasę czarną. Jeśli nie chcesz zbyt się forsować, polecamy Ci rowerowy spacer po mieście, czyli 45 km relaksu – zwiedzisz Karlskronę i jej najważniejsze atrakcje: Kościół Admiralicji, dzielnicę Björkholmen, centrum. Jeżeli chcesz przeżyć coś nowego – wybierz się na 45-kilometrową trasę z rejsem statkiem.
Gdybyś jednak chciał “wyskoczyć” na pobliskie wyspy, zdecydowanie wybierz jedną z dwóch tras widokowych przez archipelag i skaliste wybrzeże.
Wolisz dalsze wycieczki? Zdecyduj się na 95-kilometrowy rajd, a zwiedzisz ciekawe miejsca i historyczne zabytki. Jesteś harpaganem? Wybierz najdłuższą trasę hardkorową (aż 211 km), a poczujesz prawdziwe wyzwanie!

Dokładny opis tras znajdziesz poniżej.
Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji na rowerze.

W cenie od 169 zł na osobę:
> rejs promem;
> transport roweru do Szwecji i z powrotem;
> rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
> śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
> miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi);
> jedna z 6 tras rowerowych (cały dzień);
> pamiątkowa koszulka;
> ubezpieczenie NW i KL.

link do bookowania biletów:

http://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/rowerowy-potop

Ja z małżonką płyniemy 18 maja 😉  

3 komentarze

Komentarze