Dokładnie to 179,40 zł, lub w bardziej optymistycznej wersji 167,40 (to już prawdziwa okazja). Tyle zapłacimy żeby w nagrodę dostać „parasol z paskiem odblaskowym”.

Ale po kolei.

Jeżdżę bardzo często jedną z najdroższych autostrad na świecie – autostradą A1. Jeżdżę nią pomimo, że jest drogo jak cholera, pomimo, że spalanie w samochodzie jest ogromne,  ale jednak najszybciej i najbezpieczniej. Jak tylko mam wybór wybieram autostradę.

amber-plus-_FLM9335

Ostatnio na bramkach w Rusocinie kasjerka wręczyła mi wraz z paragonem broszurę w której była „karta lojalnościowa”. Rzuciłem okiem ruszając z pod szlabanu i nawet ucieszyłem się, że jako częsty gość na A1-ce dołączę do takiego programu. Oczyma wyobraźni widziałem darmowy co 10 przejazd, specjalny pas i szlaban „for staff only” :), czy choćby darmową kawę z automatu na ścianie kibla na MOP-ie*

(*MOP – Miejsce Obsługi Podróżnych)

Po powrocie do domu wziąłem się za lekturę broszury. Jest w niej regulamin owej „promocji”. Wygląda to tak:

amber-plus-_FLM9342

Jako lojalny klient dostaję kartę z miejscem na pieczątki na odwrocie (tak XXI wiek komputery, chipy wszczepiane pod skórę, bioniczne egzoszkielety, ludzie latają w kosmos itd.), trzeba takich pieczątek zebrać sześć.

Żeby nie było zbyt łatwo, to pieczątkę na karcie dostaniemy tylko za przejazd na odcinkach Rusocin – Nowa Wieś, Nowa Wieś – Rusocin , Rusocin – Lubicz, Lubicz – Rusocin, czyli w skrócie Gdańsk – Toruń i z powrotem.

Gdańsk – Toruń czyli skrajnych płatnych odcinkach które kosztują odpowiednio Rusocin – Lubicz 27,90 zł w jedną stronę, Rusocin – Nowa Wieś – 29,90 zł w jedną stronę.

lubicz nowa wies

Jak łatwo obliczyć aby zebrać 6 pieczątek musimy wydać w najtańszej opcji 167,40 zł, w najdroższej 179,40 zł.

I teraz najlepsze. Jak już zbierzemy owe 6 pieczątek możemy taką zapieczętowaną kartę wymienić na… parasol z paskiem odblaskowym! Zwykły czarny parasol jaki na ebay-u kupimy od Chińczyka za 2 dolce z wysyłką. Parasol z gustownym malutkim paskiem odblaskowym i napisem AmberOne!

amber-plus-_FLM9351

Żeby było śmieszniej, aby go odebrać trzeba doliczyć jeszcze dwa przejazdy, bo odebrać można go tylko na dwóch leżących na przeciwko siebie stacjach benzynowych firmy LOTOS Malankowo Wschód i Malankowo Zachód! Czyli doliczyć trzeba jeszcze 44,60 żeby odebrać ów cudowny parasol z paskiem odblaskowym…

amber-plus-_FLM9338

Czyż to nie genialna promocja, czyż to nie jeden z najlepszych  programów lojalnościowych wszech czasów ?

Trzeba się spieszyć, bo „promocja” trwa tylko do 31 grudnia 2015…

2 komentarze

Komentarze