netspl

4 kwietnia 2014 popełniłem błąd – zamówiłem kartę pamięci CF w sklepie net-s.pl . Błąd ponieważ dzisiaj mamy już 15 kwietnia i dalej karty nie mam… Niestety zapłaciłem z góry zaraz po zamówieniu co było kolejnym błędem.

Kontakt ze sklepem zerowy, nikt nie odbiera telefonów, na maile także zero odpowiedzi. W ubiegłym tygodniu zażądałem mailowo zwrotu pieniędzy – oczywiście bez odzewu…

W piątek przyszedł mail , że wysłano przesyłkę do paczkomatu in-post. Mamy wtorek – paczki ani widu ani słychu…

A najlepsze w tym wszystkim jest to że sklep net-s.pl ma siedzibę w … Gdyni. 25 km ode mnie. 11 dni to mało aby dostarczyć zamówienie tak egzotycznej rzeczy jak karta pamięci…

W tzw . międzyczasie przyszły do mnie 2 paczki z Chin z towarem zamówionym znacznie później.

Wg sklepu średni czas wysyłki towaru to 24 godziny…

24 godziny

Chyba miało być 24 dni tylko się komuś pomyliło.

Brak słów na tak dziadowski sklep. Czekam dalej i szczerze NIE POLECAM!

8 komentarzy

  • bren

   mnie ten sklep będzie ścigac 15 zł dziennie za nieodebranie towaru. Tez miał być towar w ciągu 24 h . Składam sprawę do Sądu. Zapłaconych środków nie oddali.

   Odpowiedz
  • mcadam

   Po zawarciu umowy na zakup drukarki Canon, wpłacie pieniędzy i potwierdzeniu jej przez firmę Net-s e-mailem otrzymałem kolejne wiadomości , że:
   a) towar – drukarka do nich nie dojechała (pomimo nadal wiszącej na ich stronie informacji, że jest dostępna)
   b) drukarka jednak jest, ale stanowi gabaryt i muszę dopłacić 100 zł do transportu (pomimo, że wcześniej sami zaoferowali wysyłkę za 7,49 zł)
   Po zwróceniu na te fakty uwagi napisali:
   c) drukarki nie ma, ponieważ nagle wyczerpały się stany magazynowe i odstępują od umowy.
   Kłamstwo goni kłamstwo i kłamstwem pogania. Firma nierzetelna i nie przygotowana do obsługi towarów, którymi usiłuje handlować. Zupełny brak profesjonalizmu i konsekwencji w działaniu, nawet co do treści korespondencji oraz zawartych w niej prób tuszowania własnych błędów.
   Na potwierdzenie posiadam kompletną dokumentację korespondencji oraz zrzutów ekranowych sprzed i po kupnie.
   Stanowczo nie polecam usług tej firmy. Kwestia zwrotu wpłaty pozostaje otwarta.

   Odpowiedz
 1. ktos

  Niestety rozczarował mnie bardzo ten sklep. Zamówiony towar doszedł dopiero po 2 tygodniach. Księgowanie przelewu trwało aż 4 dni w sklepie (choć w banku dokonało się natychmiast, bo oba konta były w tym samym banku i jeszcze dosłałem potwierdzenie przelewu mailem). Nie otrzymałem żadnej pomocy podczas składania zamówienia i w rezultacie musiałem odesłać obudowę komputera. Nie sprawdziłem jej dokładnie na miejscu, a okazało się, że była porysowana i sklep potrącił mi 10% wartości obudowy.
  NIE POLECAM!!!

  Odpowiedz
 2. Vardal

  Sklep to jest totalna porażka,dziwię się w jaki sposób utrzymują się na rynku!!!
  Zakupiłem towar 09-10-2017 przy zamówieniu widniało że towar jest DOSTĘPNY i widniał napis że wysyłka od 1-5 dni roboczych ok tak pisze na to się zgadzam…
  Po 5 dniach dostaje e-mail że dostawca im nie dostarczył towaru i muszę czekać kolejne 5 dni (jaki dostawca skoro towar dostępny ??)po 10 dniach od złożenia zamówienia dostaje kolejną wiadomość że towaru nie ma i nie wiedzą kiedy będzie….dodzwonić się do nich nie można bo na wszystkie numery wewnętrzne odpowiada automat żeby pisać maila,na maila też trudno uzyskać odpowiedź,dopiero po kilku dniach dostałem wiadomość że towar zostanie wysłany 2.listopada czyli prawie miesiąc po złożeniu zamówienia,14 dni na odstąpienie od umowy mnie nie obowiązywało ponieważ był to zakup na firmę i po prostu mnie olali po 15 dniach wysłałem e-mail że żądam natychmiastowego zwrotu pieniędzy i postraszyłem ich policją o dziwo dosłownie 5 minut po wysłaniu maila dostałem informacje że środki zostały zwrócone i zlecenie anulowane…..grzecznie się z nimi nie da a kupując u nich na firmę o towarze można zapomnieć UNIKAJCIE TEGO SKLEPU JAK OGNIA!!!! SPRZEDAJĄ TOWAR ,KTÓREGO NIE MAJĄ!!!!! NIE POLECAM

  Odpowiedz
 3. Tomasz

  Zamówienia i pieniądze przyjmują od ręki. Dalej to już zaczynają się tylko schody.
  Zero kontaktu telefonicznego ze sklepem ( za infolinię służy automatyczna sekretarka).
  Kontakt e-mail – odpowiedzi według ich uznania.
  Reklamacje załatwiane są teoretycznie w ciągu 14 dni ( taki termin wpisują w formularzu reklamacyjnym), faktycznie to jest termin tylko teoretyczny ponieważ załatwiają w nieskończoność. Żadnych zakupów w tym sklepie. Radzę wszystkim omijać go z daleka. Kuszą niskimi cenami ale radzę dopłacić kilka złotych i kupić to samo w sklepie, który szanuje klientów.

  Odpowiedz
 4. OkradzionyKlient

  Niestety przed zakupem w NET-S nie przeczytałem licznych negatywnych opinii jakie można znaleźć w Internecie na temat tego sklepu. Zamówiłem u nich produkt za ponad 1800zł. Zgodnie z przysługującym mi prawem produkt sprawdziłem. Niestety nie spełniał moich oczekiwań toteż go oddałem i tu się zaczęły problemy. Biorąc pod uwagę reputację sklepu przygotowałem się na próby oszustwa ze strony NET-S. Przed wysłaniem zrobiłem zdjęcia produktu, które pokazują, że jest on w stanie nienaruszonym i idealnym. Produkt oczywiście otworzyłem na co prawo mi pozwala. Przedstawiciel sklepu, który nie raczył się nawet przedstawić bezczelnie mnie okłamał twierdząc, że na produkcie „znajdują się ślady użytkowania i zabrudzeń” i że przez to potrącą mi 10% jego ceny, czyli 180zł, co oczywiście jest niezgodne z prawem, nawet gdyby takowe ślady faktycznie istniały. Za przesyłkę zwrotną oczywiście też mi nie zamierzali oddać pieniędzy, nie mówiąc już o przysługujących mi odsetkach (Art.32. par. 1. Ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta i art. 7. par 3. Ustawy z dnia 2 marca 2010 o ochronie niektórych praw konsumenta).

  Odpowiedz

Komentarze